Компанія SD-company s.r.o. спеціалізується в галузі веб дизайну, створення веб додатків та розробки програмного забезпечення у сфері автоматизації процесів. Наш офіс знаходиться в центрі Праги (м. Náměstí Republiky), але для обговорення замовлення ми можемо виїхати і до Вас.

Наше правило: “Робити більше, ніж обіцяти”. Ми ніколи не підвищуємо вартість робіт, навіть якщо завдання виявилося складнішим, ніж передбачалося.

Про нас

Ми пропонуємо повний спектр послуг в Інтернеті – від створення сайту до його просування та оптимізації в пошукових системах (SEO).

Наша студія розробляє сайти будь-якої складності від сайту-візитки, інтернет-магазину до інтернет-порталу. Ми працюємо в різних стилях та напрямках, використовуючи як традиційні так і найсучасніші технології. Надаємо можливість встановлення зручної панелі керування (CMS), що дозволяє власнику сайту самостійно редагувати та оновлювати свій Інтернет-ресурс.

Крім цього ми займаємося розробкою програмного забезпечення, це бази даних та клієнт-серверні програми. Автоматизація програм MS Office за допомогою VBA, VSTO, Apps for Office, інтеграція програм один з одним і з базами даних.

Сьогодні успішний бізнес важко уявити без високих технологій та реклами. Якісне програмне забезпечення може допомогти вам заощадити час та гроші. Відомий, привабливий, функціональний та зручний у використанні веб-сайт може збільшити Ваш прибуток!

У роботі з клієнтами ми дотримуємося принципу, що чесність і порядність – найбільш окупні інвестиції у довгостроковій перспективі. Для досягнення поставленої мети наша компанія використовує поєднання передових технологій та перевірених рішень. А найголовніше – ми любимо свою роботу, тому результат тішить нас не менше ніж гроші.

Наші контакти

web studio

& design

Напишіть нам

Ваше ім'я *
Email
Телефон *
Переважний метод для зв'язку
Повідомлення
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and Terms of Service apply.