Вартість наших послуг

Всі ці ціни є орієнтовними. Конкретна ціна визначається з технічного завдання, предметної області, складності дизайну, додаткового нестандартного функціоналу.

Сайт візитка

від 15 000
5-10 сторінок, одна мова, фото відео галерея, банери

Особистий блог

від 10 000
2-4 загальні сторінки з інформацією про автора та тематику сайту + механізм стрічки блогу з навігацією за категоріями та тегами + шаблон сторінки для статті блогу + фото-відео галерея. Одна мова. Додатково можлива велика кількість опцій, включаючи функцію багатомовності

Запис на прийом (доктор, психолог, астролог…)

від 30 000
Функціональний сайт для клініки, невеликої організації чи індивідуального спеціаліста. Даний сайт буде корисним у галузі медицини, психології, астрології, коучингу. Він також допоможе в організації роботи салону краси, перукарні або ательє – будь-якої установи, де бажаний попередній запис на конкретний день і час, а також можливість вибрати потрібного спеціаліста або послугу зі списку.

Інтернет магазин

від 20 000
У стандартному (мінімальному) варіанті включає каталог товарів з категоріями, картки товарів, навігацію та фільтрацію за атрибутами та тегами, а також налаштування способів оплати: готівкою при отриманні, банківським переказом та PayPal. Можлива велика кількість додаткових опцій на запит, включаючи оплату по карті.

Сайт об’яв

від 30 000
У стандартному (мінімальному) варіанті включає реєстрацію для подачі оголошення, навігацію, фільтрацію, сортування та пошук за заданими критеріями. Особисті кабінети для керування оголошень. За додаткову оплату можливе підключення платних опцій: виділення оголошень, приховування-показ контактів тощо, налаштування різних способів оплати.

Букінг система

від 35 000
Готель, салон, тренажерний зал, косметичний салон та ін. У стандартному варіанті включає реєстрацію для клієнтів, навігацію за переліком об’єктів, товарів або послуг, можливість розміщення замовлення на вибраний день та годину для вибраного об’єкта чи послуги. Можлива велика кількість додаткових опцій на запит.

Туристичне агентство

від 25 000
У стандартному варіанті включає реєстрацію для клієнтів, навігацію за пропонованими напрямками та послугами, можливість розміщення замовлення на вибраний період для вибраної послуги. Можлива велика кількість додаткових опцій на запит.

Лендінг (односторінковий сайт)

від 5 000
Односторінковий сайт з чітко вираженим акцентом на товарі або сервісі, що рекламується, з можливістю відправити заявку або запит. Можливо використовувати як сторінку захоплення в рекламних оголошеннях пошукових систем для подальшого перенаправлення на повноцінний сайт компанії або інтернет-магазин

Агенство нерухомості

від 35 000
У стандартному (мінімальному) варіанті включає реєстрацію для агентств, особисті кабінети для управління об’єктами, навігацію, фільтрацію, сортування та пошук за заданими критеріями. За додаткову оплату можливе підключення різних опцій та створення індивідуальної структури сайту. Можлива реалізація способів монетизації послуг та їх оплати через сайт.

Кадрове або рекрутингове агентство

від 50 000
У стандартному (мінімальному) варіанті включає реєстрацію як для агентств, так і для претендентів, особисті кабінети для керування вакансіями та розміщення резюме. Розширені способи навігації за базою вакансій та резюме, а також фільтрацію, сортування та пошук за заданими критеріями. Можливе підключення різних опцій та створення індивідуальної структури сайту. Можлива реалізація способів монетизації послуг та їх оплати через сайт.

Оренда автомобілів

від 25 000
Каталог пропонованих до оренди автомобілів. Вбудована навігація та фільтрація за вказаними параметрами, можливість розміщення замовлення на вибраний автомобіль та період. Можлива велика кількість додаткових опцій на запит.

Новинний портал

від 40 000
Сайт стрічки новин з розбивкою за категоріями, тегами або іншими параметрами. Автоматичне формування головної сторінки, що містить посилання, банери, анонси та інші елементи, які мають доступ до останніх матеріалів новин. Система коментарів та оцінок, зв’язок із соцмережами. Можлива велика кількість додаткових опцій на запит.

Онлайн-освіта (навчання)

від 100 000
У стандартному (мінімальному) варіанті включає реєстрацію для викладачів та учнів, особисті кабінети для управління розкладами та завданнями, систему тестування та оцінок. Розширені методи пошуку інформації. Можливе підключення різних опцій та створення індивідуальної структури сайту. Можлива реалізація способів монетизації послуг та їх оплати через сайт.