Дизайн та функціональність

Трохи про наше бачення питання на правах самореклами;)

Дизайн та функціональність – це сучасні похідні таких фундаментальних філософських понять, як форма та зміст. Гармонійне та ефективне візуально-комунікаційне середовище викликає бажання взаємодії, сприяє форматуванню відповідного настрою та набуття позитивного досвіду. Корисна функціональність економить час та сили.

Велику увагу ми приділяємо інноваціям у сфері IT. Важливо не тільки бути в курсі всього нового, але й зуміти зрозуміти і навіть передбачити, які технології дійсно перспективні, і де потрібно бути в перших рядах, вивчаючи та впроваджуючи їх, а що є просто гарними пустушками, маркетинговими та рекламними хитрощами.

Максимальне наближення результату до бажань і цілей замовника.

Точність тут досягається поєднання ретельного вивчення поставленої задачі та правильним підбором інструментів для її вирішення.

Завдання рідко залишаються статичними в динамічному світі, що постійно змінюється, а значить і рішення повинні бути гнучкими, здатними відлежувати зміни в ситуації. Потенційна необхідність майбутніх трансформацій має бути закладена у конструкцію спочатку.

Томас Едісон казав: «Я не помилявся. Я просто знайшов 10 000 способів, які не працюють.

Так, помилки визначають досвід! Але багато хто з них уже в минулому, вам же дістанеться лише наша майстерність. Це не означає, що ми застраховані від помилок, але це означає, що ми навчилися ефективно боротися з ними. Роки копіткої праці, пошуків, тривалого та ретельного тестування рішень лягли в основу наших знань.

Ми не шкодуємо час на вивчення завдання та глибоке проникнення у тему. Правильне розуміння цілей допомагає зробити правильний вибір інструментів, точніше визначити терміни і, що дуже важливо, як для нас, так і для замовника – правильно оцінити вартість робіт зі створення сайту або розробки програмних модулів.

Наші основні правила, якими ми керуємося при розробці сайтів та інших програмних продуктів:

  • Досконалість у простоті. Мінімалізм у дизайні сприяє функціональності.
  • Поєднання кольорів та психологія кольору. Колір залежить від функціональності та впливає на неї.
  • Перш ніж використовувати перевірені та звичні технології, вивчити які тренди інновації з’явилися у цій галузі.
  • Дизайн повинен служити зручності та ефективності, але насамперед – поставленої мети.